İade Şartları

New Life Ofis’den satın aldığınız ürünlerde cayma hakkı ve iade imkanı kişiye özel baskılı ürünler olduğundan değişim ve iptal hakkı en geç 24 saat içerinde bilgi verilerek bulunmaktadır. Belirlediğiniz tarih ve saatten en az 6 saat içerisinde bizlere bilgi verdiğinizde iptal edilebilir.

Aldığınız hizmetlerde, sorun yaşamanız halinde 0850 228 14 15 numaralı telefon ile iletişime geçerek bizlere bildirebilirsiniz.

Siparişiniz ile ilgili talebiniz üzerine, Teknik Servis sorumlularımız en geç 2 iş günü içerisinde sizinle irtibata geçerek, hizmete ait fotoğraf ve diğer gerekli bilgileri ve gerekli görmesi halinde ürünün incelenmek üzere tarafımıza gönderilmesini isteyecektir. Kalite Kontrol ekibimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sonucunda, üretimden veya cihazdan kaynaklı bir hata bulunması durumunda, siparişiniz yeniden gönderilecek ve  karşı ödemeli olarak adresinize gönderilecektir. 

New Life Ofis yalnızca İŞ, EV, FABRİKA VE İNŞAAT temizlik hizmet vermektedir. Fiyatlarımızın PAREKENDE ve KARGO DAHİL fiyatlardır

iade İşlemleri

New Life Ofis üzerinden aldığınız hizmetlerin iadeleri malesef bulunmamaktadır.

Sipariş İptali

Sipariş iptal ve iade ile ilgili tüm taleplerinizi [email protected] adresinden yada  0850 228 14 15  no lu telefon numaramız üzerinden bildirebilirsiniz.

Personel gönderme sırasında en geç 6 saat öncesinden bizlere bilgi vererek iptal sağlanabilir.

Geç verilen iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Siparişiniz işleme alındaktan sonra,   siparişinizi iptal etme imkanı bulunmamaktadır. Siparişinizin güncel durumunu, “Hesabım” menüsü altında bulunan “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.

Teslimat

Sipariş ve Alacağınız hizmetlere karşı insan gücü ve hizmet alacağınız için birebir hizmet sunulacaktır.

Aldığınız hizmetlerin faturasını en geç 7-10 iş günü içerisinde kayıt olduğunuz mail adresine iletilecektir.