Bizim Hakkımızda

New Life Office sizlere uzun süredir yabancı oturum izni ve çalışma izni üzerinden hizmet vermektedir. Yoğun talep olduğundan ev temizlik hizmetinede girmiş bulunmaktayız.

Haftaiçi Hergün 0850 228 14 15 numaralı müşteri hizmet numaramızdan, 0532 068 75 13 nolu Whatsapp destek hattımızdan Saat: 09:00 / 20:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

Web sitemiz üzerinden 7/24 Rezervasyon ve Taleplerinizi bize gönderebilirsiniz.

Temizlik hizmetlerimiz şimdilik İstanbul’dadır ama yabancı hizmetlerimiz tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Yerimiz İstanbul Esenyurt’tadır.

Adresimiz: Mevlana Mh. Yıldırım Beyazıt Cd.
Mor Menekşe Sitesi A1 Blok
Kat:10 Daire:41 Esenyurt / İST

0532 068 75 13 nolu telefon ile iletişime geçebilirseniz konum’da gönderebiliriz.

Temizlik Hizmetimiz Hakkında

Hayır. Personel bizde tüm bilgi ve kayıtları bulunan günlük olarak çalışan temizlikçilerdir.

Bizlere bilgi vererek Saati 30TL’den Ek saat satın alabilirsiniz.

Aralarında hiç bir fark bulunmamaktadır. Eve gelen temizlikçi 1 saat veya 9 Saat boyunca sizin istediğiniz yerleri temizlemekle yükümlüdür. Cam, Fayans, Banyo, Dolap, ve İç/Dış Cam Silme fiyatlara dahildir.

Hemen bizi arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir

Aklınıza neresi geliyorsa tüm herşey dahildir ve ekstradan bir fiyat artışı olmayacaktır. Cam Silme (Güvenli ise Dış Dahil) Fayans, Mutfak, Çöp Atma, Yemek, Ütü gibi birçok noktada temizlik ve hizmet vereceklerdir.

Hizmet Satın alırken veya online rezervasyon yaparken seçenekler arasında mevcuttur.

Yönlendirdiğimiz temizlikçi sizden hiçbir şekilde yol ücreti istemeyecektir. Yemek  6 saat ve üzeri hizmetler için tarafınızdan karşılanmaktadır ve 30 Dk süre içerisinden dinlenme molası bulunmaktadır.

Seçenekler arasında seçim yapmaz iseniz 1 adet eleman gönderimi yapılacaktır.

bu unsuru bize bildirirseniz alerjik reaksiyon ve sorun yaşamayacak eleman gönderimi yapılacaktır.

Ödeme ve Üyelik Hakkında

Üye olursanız daha önce verdiğiniz siparişleri ve faturalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartı
Havale / EFT
İş Sonrası Nakit Ödemedir.

Evet Fiyatlara KDV dahildir.

En Geç 24 Saat Öncesinden bize bildirilmelidir. Ödeme yaptığınız kanaldan ücret iadesi alabilirsiniz.

Son 24 saatten az kala yapılan iptallerde itiraz yolu kapalı olmak üzere ücretin tamamı cayma bedeli / yönlendirme ücreti olarak tahsil edilmektedir.

Rezervasyon tarihinizden 24 saat öncesine kadar tarih veya saat değişikliği yapabilmektesiniz.

Sigorta Hakkında

Gündelikçi bayan sigortası, 1 Nisan 2015’ten bu yana; Ev hizmetlerinde çalışan kişilerin ve hizmet sağlayanların güvenlik, hak ve hukuklarını korumak adına yasalaştırılan bu kanun gereği, işyeri bildirgesi verme zorunluluğu ortadan kaldırılmıştır.

1 Nisan 2015’te yasalaşan kanun ile günlük sigorta sorumluluğu hizmet alan yani ev sahibi sorumluluğunda olmaktadır. Bu işlemi sizin adınıza bir başka kurum ya da kişi yapamamaktadır. Aynı gün içerisinde E- Devlet ya da SMS yolu ile evinizde günlük temizlik işçisi olarak çalışan kişilere kolayca kaza sigortası yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için: https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2015/04/20150401-16.htm

E-devlet sistemi üzerinden ya da SMS yolu ile günlük sigorta yapabilmektesiniz. 3-4 lira gibi ufak bir ücreti bulunmaktadır. SMS ile sigortalama; Aralarında bir boşluk bırakarak; EV HİZ TC Kimlik Numaranız Ayın hangi gününde çalıştırdığınızı yazıp 5510 a göndererek 10 günden az çalışanlarınızı iş kazası ve meslek hastalıklarına karşı koruyabilirsiniz. Örnek: ( EVHİZ 16545852412 13 ) gönder > 5510 https://www.youtube.com/watch?v=Z17IxQkQx2o